Fengshui Ostrava |

RSS Feed

Metoda LSVJ

Metoda „Léčení skrze Vyšší Já“ je založena na práci s kyvadlem a tabulkami, kterých je asi 60. Přes toto kyvadlo se napojíte na své VJ a pomocí dotazů a následně odpovědí VJ hledáte, co způsobuje daný problém, a ten necháte VJ vyčistit. Je to účinná léčebná a diagnostická metoda.

Tuto techniku si osvojí naprosto každý . Kurz je vhodný jak pro absolventy SRT, tak i pro začátečníky. LSVJ nám umožňuje pozvednout se nad hmotu skrze hmotu. Vyšší Já pracující v souladu s vámi, umožní změnit negativní programy ve vašem podvědomí, zasáhnout do minulých životů tak, aby nezasahovaly do života přítomného, odblokovat energetické blokace, stanovit diagnózu a léčbu, léčit, očišťovat auru a duši, odvádět přivtělené duše, srovnávat vaše energetická těla, zjistit jaký je váš životní úkol a náplň, zasahovat do buněčné paměti a mozkových struktur, působit na geopatogenní zóny a harmonizovat si budoucnost.

Tato technika je zabezpečená proti ovlivňování kyvadla a proti vyčerpání. Výhodou je možnost zásahu jak ve svém životě, tak i v životech svého okolí a klientů (profesionální terapeutická práce). Jde o velmi intenzivní seminář!

Green Free Wordpress Theme. Design: partnerstvo.ru for Texas Holdem Poker Online.